استاندار ایلام: تردد زوار اربعین از مرز مهران از ۲ میلیون گذشت

    Home  /  جشن  /  استاندار ایلام: تردد زوار اربعین از مرز مهران از ۲ میلیون گذشت

استاندار ایلام: تردد زوار اربعین از مرز مهران از ۲ میلیون گذشت Image

استاندار ایلام: تردد زوار اربعین از مرز مهران از ۲ میلیون گذشت

به گزارش صد کادو، ایلام استاندار ایلام و رییس ستاد اربعین استان با بیان این خبر که از اول صفر تا حالا و در فاصله ۵ روز مانده به اربعین بیش از ۲ میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر خروج و بیش از ۵۰۰ هزار نفر بوسیله مرز مهران وارد کشور شدند.
دکتر «حسن بهرام نیا»استاندار ایلام شامگاه جمعه ۱۰ شهریور در گفتگو با خبرنگاران در پایانه شهید سلیمانی مرز مهران اظهار داشت: کمتر از دوسال ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت های اربعین در استان ایلام هزینه شده است.
ایشان سپس داد: با تدابیر اتخاذ شده و اقدامات زیرساختی در پایانه مسافربری برکت تلاش داریم که زوار با کمترین معطلی به محل سکونت خود انتقال داده شوند.
رئیس ستاد اربعین استان ایلام به تکمیل زیرساخت های ضروری و مهم برای تسهیل تردد زوار اشاره نمود و اضافه کرد: مسیر ایلام – مهران به عنوان یکی از مهم ترین محورهای مواصلاتی مسیر اربعین استان چهار خطه شده است و تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر مهران هم زیربار ترافیک رفت.
وی با اشاره به این که پارکینگ بزرگ اربعین که ظرفیت پارک بیش از ۹۰ هزار خودرو را دارد، اشاره کرد: با احتساب پارکینگ های خصوصی و عمومی و داخل و اطراف شهر ظرفیت پارک ۲۷۰ هزار خودرو در مهران فراهم گشته است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای استاندار ایلام: تردد زوار اربعین از مرز مهران از ۲ میلیون گذشت بسته هستند Date | 02/09/2023

categories & tags