واکنش ستاره های برکینگ بد به مرگ یک بازیگر

    Home  /  جشن  /  واکنش ستاره های برکینگ بد به مرگ یک بازیگر

واکنش ستاره های برکینگ بد به مرگ یک بازیگر Image

واکنش ستاره های برکینگ بد به مرگ یک بازیگر

به گزارش صد کادو، «برایان کرانستون»، «باب اودنکرک» و «جانکارلو اسپوزیتو» از بازیگران اصلی سریال «برکینگ بد» به درگذشت «مارک مارگولیس» واکنش نشان دادند.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، «مارک مارگولیس» بازیگر آمریکایی که اخیرا در سن ۸۳ ساگی درگذشته است، حرفه هنری طولانی از بازی در فیلم «صورت زخمی» اثر «برایان دی پالما» و همینطور بازی در چندین فیلم از ساخته های «دارن آرنوفسکی» را در کارنامه داشت، اما برای مخاطبان مدرن بیشتر به خاطر بازی در نقش «هکتور سالامانکا» در دو سریال موفق «برکینگ بد» و «بهتره با سول تماس بگیری» شناخته شده است.
حالا، بازیگران و سازندگان این دو سریال معروف به «مارک مارگولیس» ادای احترام کردند و تصویری از یک بازیگر شوخ و پرانرژی را ترسیم کرده اند که زندگی و انرژی را به صحنه های نمایش می بخشید، حتی در حالی که یک شخصیت منفی را بازی می کرد.
«برایان کرانستون» بازیگر سریال «برکینگ بد» در اینستاگرام خود نوشت: «امروز از خبر درگذشت یکی از دوستانم بسیار متأسفم. مارک مارگولیس واقعاً یک بازیگر خوب و یک انسان دوست داشتنی بود. سرگرم کننده و جذاب خارج از صحنه و در حین ساخت سریال «برکینگ بد» ترسناک بود. دلم برایش تنگ شده است».
«باب اودنکرک» دیگر ستاره این دو سریال هم در توییتر نوشت: «مارگولیس یک حضور قدرتمند در صحنه داشت و با شوخی هایش در راه فیلمبرداری سبب خنده ام شد و کاش نیمی از انرژی و تمرکز او را در مقابل دوربین داشته باشم.»
«جانکارلو اسپوزیتو» که شخصیت او «گاس فرینگ» در سریال «برکینگ بد» با هکتور سالامانکا (مارک مارگولیس) دشمنان مرگباری بودند، هم به این بازیگر ادای احترام کرد و نوشت: «از درگذشت دوست عزیز و انسان پویا، مارک مارگولیس، عمیقاً متأسفم. تو مرا خنداندی، با خنده دوچندان به گریه ام انداختی، اما بیشتر از هر چیز مرا به فکر واداشتی. همیشه صادق. دلم برایت تنگ خواهد شد.»
«مارگولیس» که زمانی خویش را «بازیگر مسافر» توصیف می کرد، در بیشتر از ۶۰ فیلم در طول پنج دهه فعالیت حرفه ای، همچون «صورت زخمی»، «آس ونتورا» و «کشتی گیر» نقش آفرینی کرد.
وی در نقش «هکتور سالامانکا» در سریال «برکینگ بد» به شهرت بیشتری دست یافت. وی در این سریال در نقش یک قاچاقچی سابق مواد مخدر بازی می کرد که فقط از راه استفاده از یک زنگ متصل به ویلچر خود ارتباط برقرار می کرد و در نهایت بشکلی دراماتیک مُرد. وی در سال ۲۰۱۲ نامزد دریافت جایزه امی برای بهترین بازیگر میهمان در یک سریال درام شد.
مارگولیس در سال ۱۹۳۹ در فیلادلفیا به دنیا آمد. بعد از نقل مکان به نیویورک، زیر نظر «استلا آدلر» تحصیل کرد و کار خویش را روی صحنه شروع کرد.
وی در بیشتر از ۵۰ نمایشنامه خارج از تئاتر برادوی هم ظاهر شده است.
از دیگر فیلم هایی که وی در آن نقش داشته است میتوان به «قوی سیاه»، «نوح»، «مرثیه برای یک رؤیا»، «بی باک»، «چشمه»، «پی»، «انجمن پنبه»، «ایس ونچورا: کارآگاه حیوانات» و «فضای مرکزی» اشاره نمود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای واکنش ستاره های برکینگ بد به مرگ یک بازیگر بسته هستند Date | 06/08/2023