پروژه ارسلان امیری و آیدا پناهنده در جشنواره بوسان

    Home  /  جشن  /  پروژه ارسلان امیری و آیدا پناهنده در جشنواره بوسان

پروژه ارسلان امیری و آیدا پناهنده در جشنواره بوسان Image

پروژه ارسلان امیری و آیدا پناهنده در جشنواره بوسان

صد کادو: بازار فیلم های آسیایی جشنواره فیلم «بوسان» میزبان پروژه های جدید سینمایی همچون فیلم جدید ارسلان امیری به تهیه کنندگی آیدا پناهنده خواهد بود.
به گزارش صد کادو به نقل از ورایتی، بازار فیلم های آسیایی در جشنواره فیلم «بوسان» لیست ۳۰ پروژه انتخابی برای جذب سرمایه را اعلام نمود که فیلمی با عنوان «برای دختران قبیله» به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه کنندگی آیدا پناهنده نیز به عنوان محصول مشترک عراق و ترکیه در این بین به چشم می خورد.
«روث یوشی لینتون» تهیه کننده ژاپنی نیز در کنار آیدا پناهنده به عنوان تهیه کننده این پروژه سینمایی معرفی شده است.
بازار فیلم های آسیایی جشنواره فیلم بوسان از تاریخ ۷ تا ۱۰ اکتبر (۱۵ تا ۱۸ مهر) و بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم بوسان نیز از تاریخ (۱۲ تا ۲۱ مهر) در کره جنوبی انجام می شود.

آخرین ساخته ارسلان امیری و آیدا پناهنده «زالاوا» بود که آیدا پناهنده فیلم نامه را به نگارش درآورده بود و ارسلان امیری کارگردانی کرده بود.
آیدا پناهنده ساخت فیلم هایی چون «تی تی»، «اسرافیل» و «ناهید» را در کارنامه هنری اش دارد که نویسندگی فیلم نامه های آنها را ارسلان امیری به نگارش درآورده است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پروژه ارسلان امیری و آیدا پناهنده در جشنواره بوسان بسته هستند Date | 03/08/2023