مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان:‏ ۲ گردشگر مالزیایی عازم ایران در پاکستان تصادف کردند

    Home  /  جشن  /  مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان:‏ ۲ گردشگر مالزیایی عازم ایران در پاکستان تصادف کردند

مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان:‏ ۲ گردشگر مالزیایی عازم ایران در پاکستان تصادف کردند Image

مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان:‏ ۲ گردشگر مالزیایی عازم ایران در پاکستان تصادف کردند

به گزارش صد کادو، سیستان و بلوچستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: روند بهبود گردشگر های حادثه دیده مالزی که در کشور پاکستان گرفتار سانحه تصادف و به میرجاوه اعزام شده بودند، مناسب می باشد.
علیرضا جلالزایی در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: یک زن و شوهر گردشگر روز گذشته از کشور مالزی با موتور قصد ایرانگردی و اقامت یک هفته ای در سیستان و بلوچستان را داشتند که در کشور پاکستان گرفتار سانحه تصادف می شوند.
وی ادامه داد: در پی بروز این حادثه پای یکی از گردشگر ها گرفتار شکستگی شده که بعد از هماهنگی های انجام شده با آمبولانس بوسیله مرز میرجاوه وارد ایران شده و برای درمان به بیمارستان دارالشفاء این شهرستان اعزام و بعد از دریافت خدمات سرپایی به بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان منتقل شدند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان افزود: تمام هماهنگی ها و اقدامات لازم برای رسیدگی به وضعیت مصدوم این سانحه انجام شده و مشکلی از این منظر وجود ندارد.
جلالزایی اضافه کرد: امیدواریم گردشگر های حادثه دیده جز خاطره تصادف با خاطرات خوبی استان سیستان و بلوچستان را به مقصد کرمان، یزد و… و در نهایت کشورشان ترک کنند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان:‏ ۲ گردشگر مالزیایی عازم ایران در پاکستان تصادف کردند بسته هستند Date | 28/06/2023