یک خاطره خاص از نابغه اطلاعاتی جنگ

    Home  /  جشن  /  یک خاطره خاص از نابغه اطلاعاتی جنگ

یک خاطره خاص از نابغه اطلاعاتی جنگ Image

یک خاطره خاص از نابغه اطلاعاتی جنگ

به گزارش صد کادو، دیدار با امام چند نکته مهم داشت؛ یکی اینکه تردید ما کاملا از بین رفت و همه تصمیم گرفتند که جنگ را جدی بگیرند. دیگر آن که نسبت به مقابله با صدام در سطح استراتژی تصمیم گرفته شد که هرطور هست باید با دشمن بجنگیم. نمی توانیم و نمی شود نداریم.

به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، سردار فتح الله جعفری مؤسس و اولین فرمانده تیپ زرهی سپاه با بیان خاطره ای از دوران دفاع مقدس در رابطه با دیدار با امام خمینی(ره) روایت می کند: حدود۲۰ نفر داخل اتاق حضرت امام شدیم. حسن باقری دوربین خودش را آورده بود. من هم خودکار و دفترم را به همراه برده بودم. چون قبلاً مسئول سپاه بیت بودم کسی مرا بازدید نکرد؛ یکی از پاسدارها به نام آقای اکبری بازدید بدنی می کرد، نگاهی به من کرد و خجالت کشید مرا بازدید بدنی بکند؛ بنابراین دفتر یادداشت همراهم بود و توانستم مطالب را بنویسم.

آقا محسن آغاز به صحبت کرد که این ها فرماندهان هستند، وضعیت عملیات ها به جایی رسیده که می خواهیم عملیات های وسیع انجام دهیم، نیروهای مردمی استقبال می کنند و سازمان گسترش پیدا کرده. ولی حالا که به این حد رسیده ایم فرماندهان نگرانند که بچه های زیر دست شان شهید شوند، درخواست می کنند به جای فرمانده، نیروی عادی بشوند یا درس شان را بخوانند.
سردار جعفری

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای یک خاطره خاص از نابغه اطلاعاتی جنگ بسته هستند Date | 10/06/2023

categories & tags