روایتی از یک مرگ قریب الوقوع

    Home  /  جشن  /  روایتی از یک مرگ قریب الوقوع

روایتی از یک مرگ قریب الوقوع Image

روایتی از یک مرگ قریب الوقوع

به گزارش صد کادو، همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «شاید جایی دیگر» به کارگردانی علی تصدیقی، اولین تصاویر از بازیگران این اثر منتشر گردید.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عمومی پروژه؛ فیلم سینمایی «شاید جایی دیگر» به کارگردانی علی تصدیقی که اولین تجربه سینمایی خویش را پشت سر می گذارد، در شمال کشور کلید خورد و تمامی بازیگران آن در ایام گذشته جلو دوربین رفته اند.
این فیلم یک درامِ فضای بسته است که فیلمنامه آن به فراخور فراز و فرودهای قصه، در ژانرهای متنوعی رفت و آمد دارد و قصه خویش را روایت می کند.
«شاید جایی دیگر» که با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی وارد مرحله ساخته شده است، داستان کودکی را روایت می کند که به علت سرطان مادر و مواجهه با مرگ قریب الوقوع او، در فضای ذهن خود درگیر شده و به دنبال راهی می گردد تا بتواند مستقیم با خدا راجع به بهبود حال مادر صحبت کند.
مهدی حسینی نیا، نوشین مسعودیان، پویان مکری، پریسا شاهولیان، فریبرز بازغی و روشنک گرامی و بازیگر خردسال: آرشام جهان پناه بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
نویسنده و کارگردان: علی تصدیقی، تهیه کننده: مجتبی متولی، مجری طرح: ایمان یزدی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، موسیقی: بابک میرزاخانی، تدوین: سیامک مهماندوست، صدابردار: امیر حاتمی، صداگذار: امیر حسین صادقی، طراح گریم: امید گلزاده، طراح صحنه: امین جهانی، طراح لباس: مائده خلیل زاده، مدیر تولید: امیر اسکندری، طراح جلوه های بصری: ارغوان تصدیقی، مدیر تدارکات: محسن دیانتی، دستیار کارگردان و مدیر برنامه ریزی: جواد گنجی، منشی صحنه: فائزه فرزام، عکاس: سمیه جعفری، آزمایشگاه دیجیتال: فیلمخانه نگاره پارسی، سرمایه گذاران: مجتبی گلپریان، آرتور طهماسیان، مهدی زندیه، علی بخارایی نیا.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای روایتی از یک مرگ قریب الوقوع بسته هستند Date | 07/03/2023