توسط مؤسسه آموزش شهر؛ آوای ظفر همزمان با دهه فجر طنین انداز می شود

    Home  /  جشن  /  توسط مؤسسه آموزش شهر؛ آوای ظفر همزمان با دهه فجر طنین انداز می شود

توسط مؤسسه آموزش شهر؛ آوای ظفر همزمان با دهه فجر طنین انداز می شود Image

توسط مؤسسه آموزش شهر؛ آوای ظفر همزمان با دهه فجر طنین انداز می شود

به گزارش صد کادو، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر رویداد هنری آوای ظفر توسط مؤسسه آموزش شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می گردد.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، «رویداد هنری آوای ظفر» با هدف شناسایی مربیان و کمک مربیان خلاق و خوش ایده مهد و پیش دبستانی با تکیه بر گسترش و تقویت عزت ملی و حس تعلق به سرزمین، جغرافیا و پرچم ایران، در محورهای «شعر، قصه و قصه گویی» و «نمایش خلاق» برگزار می گردد.
در این رویداد هنری که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود، مربیان برتر مهد و پیش دبستانی شهر شکوفه های مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شناسایی و طی مراسمی تجلیل خواهند شد.
رویداد هنری آوای ظفر با موضوعات پرچم، وطن و دهه فجر از ۱۲ تا ۲۰ بهمن ماه برگزار و نفرات برتر همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) معرفی خواهند شد.
خانه های کودک شهر شکوفه ها متعلق به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که در سال ۱۴۰۱ بیشتر از چهار هزار نوآموز را در ۸۰ خانه کودک با ۳۰۰ مربی و کمک مربی مهد و پیش تحت آموزش قرار داده است.
علاقمندان جهت شرکت در این رویداد هنری می توانند آثار خویش را در پیام رسان بله به شماره ۰۹۰۲۴۳۸۳۶۱۱ ارسال نمایند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای توسط مؤسسه آموزش شهر؛ آوای ظفر همزمان با دهه فجر طنین انداز می شود بسته هستند Date | 01/02/2023