به دعوت سه پیرغلام حسینی و شاعر آیینی مجلس یادبود سیدرضا مؤید در تهران

    Home  /  جشن  /  به دعوت سه پیرغلام حسینی و شاعر آیینی مجلس یادبود سیدرضا مؤید در تهران

به دعوت سه پیرغلام حسینی و شاعر آیینی مجلس یادبود سیدرضا مؤید در تهران Image

به دعوت سه پیرغلام حسینی و شاعر آیینی مجلس یادبود سیدرضا مؤید در تهران

صد کادو: مجلس یادبود شاعر فقید آیینی مرحوم سیدرضا مؤید به دعوت غلامرضا سازگار، علی انسانی و حسین شمسایی از شاعران آیینی و مداحان حسینی در تهران انجام می شود.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا، این مجلس ترحیم روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه در مسجد جامع حضرت قاسم بن الحسن علیهم السلام اتوبان شهید محلاتی تهران برگزار می شود.
سه شاعر آیینی مورد اشاره در اطلاعیه ای بدین منظور اظهار داشتند: «درگذشت تاسف برانگیز شاعر بلند آوازه آیینی پیرغلام با اخلاص آل الله استاد سید رضا مؤید خراسانی را به بیت شریف آن مرحوم، قافله عاشقان خاندان علیهم السلام، شاعران، مداحان و اصحاب فرهنگ و ادب تسلیت می گوییم.
به پاس ده ها سال تلاش خالصانه آن عزیز فرزانه در عرصه شعر و ادب آیینی، حضور پر برکت در سالهای دفاع مقدس و تمامی مقاطع انقلاب و هم خدمت صادقانه در حرم قدس حضرت شمس الشموس امام ابوالحسن الرضا ضد آلاف التحیه و الثنا، مجلس بزرگداشتی در روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با حضور دوستان و علاقه مندان ایشان و آحاد عاشقان حسینی در مسجد جامع حضرت قاسم بن الحسن علیهم السلام واقع در ضلع شمالی تقاطع بزرگراه امام علی(ع) جنوب و شهید محلاتی برگزار می گردد.»
سیدرضا مؤید، شاعر و ذاکر مشهدی، جمعه ۱۵ مهرماه در سن ۸۰ سالگی دار دنیا را وداع گفت. از وی آثاری چون «گل های اشک»، «جلوه های رسالت» و «نغمه های ولایت» انتشار یافته است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای به دعوت سه پیرغلام حسینی و شاعر آیینی مجلس یادبود سیدرضا مؤید در تهران بسته هستند Date | 09/10/2022

categories & tags