پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد برای درگذشت عادل آذر

    Home  /  جشن  /  پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد برای درگذشت عادل آذر

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد برای درگذشت عادل آذر Image

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد برای درگذشت عادل آذر

به گزارش صد کادو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت عادل آذر، مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت.
به گزارش صد کادو به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن پیام محمدمهدی اسماعیلی آمده است:
«انالله و اناالیه راجعون
خبر تاسف برانگیز درگذشت دوست و برادر عزیز، آقای دکتر عادل آذر، مشاور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، باعث تاسف و تاثر عمیق شد. این استاد ممتاز دانشگاه که سابقه طولانی خدمت به نظام مقدس اسلامی را در کسوت های مختلف داشت، انسانی متخلق، متواضع و دلسوز بود.
اینجانب درگذشت ناگهانی این شخصیت علمی و اجرایی را به ریاست محترم جمهوری، خانواده عزیز و داغدارش، شاگردان و جامعه علمی کشور و مردم شریف استان ایلام، تسلیت و تعزیت می گویم و رحمت و غفران الهی را در آغاز ایام عزای سید و سالار شهیدان برای این عزیز سفر کرده، مسالت می نمایم.»
عادل آذر متولد ۱۳۴۵ دهلران، دانش آموخته دکترای مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه بود و سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران و ریاست دیوان محاسبات کشور را در کارنامه اجرایی و مدیریتی خود داشت.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد برای درگذشت عادل آذر بسته هستند Date | 03/08/2022