رونمایی از ۶ اثر تالیفی با محوریت کرونا

    Home  /  جشن  /  رونمایی از ۶ اثر تالیفی با محوریت کرونا

رونمایی از ۶ اثر تالیفی با محوریت کرونا Image

رونمایی از ۶ اثر تالیفی با محوریت کرونا

ایرنا در مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور مسؤلان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ۶ اثر تالیفی روابط عمومی این نهاد در دوران کرونا رونمایی گردید.
به گزارش صد کادو به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این آثار شش گانه شامل درس آموخته های مدیریتی و راهبردی ستاد فرماندهی مبارزه با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، مروری بر اقدامات کروه جنوبی در مدیریت بحران کرونا، کرونا از نگاه بیماران، در راه تصمیم سازی بر مدار افکار عمومی، رسانه در بحران و تصویر یک نبرد می شود.
درس آموخته های مدیریتی و راهبردی ستاد فرماندهی مبارزه با بیماری کرونا در کلانشهر تهران
این سند با هدف مستندسازی درس آموخته های مدیریتی و راهبری ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در دوران موج اول شیوع تدوین شده است. ثبت درس آموخته ها در گام اول باعث ایجاد حافظه تاریخی خواهد شد و هدف به کارگیری تجارب موفق و پیشگیری از بروز مجدد تجارب ناموفق در آینده را محقق خواهد ساخت.

کتاب مروری بر اقدامات کره جنوبی در مدیریت بحران کرونا
کتاب مروری بر اقدامات کره جنوبی در مدیریت بیماری کروناست که تلاشهای این کشور ضد کووید-۱۹ را از زمان شیوع آن در اواخر ژانویه تا آخر سپتامبر ۲۰۲۰ به صورت جامع بیان می کند. این گردآوری بررسی های همه جانبه دولت و روند مستمر ارتقا و تنظیم اقدامات کشور کره جنوبی را هماهنگ با وضعیت درحال تحول، ثبت کرده است.

کرونا از نگاه بیماران
مرکز پژوهش و افکارسنجی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به سفارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کلانشهر تهران در این اثر به «ارزیابی دیدگاه بیماران ترخیصی مبتلا به کرونا از بیمارستان های استان تهران از روند مبتلا شدن تا درمان در پاییز ۹۹» پرداخته است.

در مسیر تصمیم سازی بر مدار افکار عمومی
این اثر هم مروری دارد بر مسیر فکری مردم و جهت گیری تصمیم گیری ها و مکاتباتی که توسط مسؤلان برای مقابله با پاندمی کرونا صورت گرفته است و به پژوهشگران، مدیران، فعالان و کنشگران حوزه مدیریت بحران و مدیریت سلامت کمک می نماید تا در برخورد با بحران های مشابه نگاهی مبتنی بر شواهد داشته باشند.

رسانه در بحران
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در دورانی که تنها چند ماه از شیوع پاندمی در کشور گذشته بود، با برگزاری وبینارهایی به بررسی موضوعات مبتلابه و مشترک بین حوزه سلامت و ارتباطات پرداخت تا در ادامه مسیر بر مفاهیم و اصول رسانه و روزنامه نگاری در حوزه سلامت تاکید شود.

تصویر یک نبرد
این کتاب مصور روایتگر ایثارگری های مدافعان سلامت در دوران پاندمی کروناست و در پنج فصل و ۲۹۲ صفحه توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گرداوری شده و به چاپ رسیده است.
این عکس نگاره، گلچینی است از۷۵ جلسه ستاد فرماندهی مقابله با کرونای تهران، ۶۴ بازدید فرمانده ستاد و نزدیک به ۴۰۰ قاب ماندگار مدافعان سلامت تهران که در طی۱۰۰۰روز خدمت ثبت و انتشار یافته است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای رونمایی از ۶ اثر تالیفی با محوریت کرونا بسته هستند Date | 17/05/2022