جیمز باند هنوز می فروشد؛ زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی شد

    Home  /  جشن  /  جیمز باند هنوز می فروشد؛ زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی شد

جیمز باند هنوز می فروشد؛ زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی شد Image

جیمز باند هنوز می فروشد؛ زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی شد

آخرین حضور دنیل کرگ در چارچوب جیمز باند در حالی همچنان موفق است که فیلم گشت وگذار در جنگل محصول تازه دیزنی در سینماهای چین اقبال چندانی نداشته است.

به گزارش صد کادو به نقل از هالیوود ریپورتر، «زمانی برای مردن نیست» تبدیل به پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی در باکس آفیس بین المللی شده و از رقم ۵۴۹ میلیون دلار فروش قسمت نهم «سریع و خشمگین» عبور کرده است.
بیست وپنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند که این دفعه توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده، دنیل کرگ را برای آخرین بار در نقش اصلی دارد. با وجود این که اکران این فیلم چند بار به خاطر کووید -۱۹ به تاخیر افتاد، این انتظار نتوانست عملکرد فیلم را به مخاطره بیندازد.
«زمانی برای مردن نیست» تاکنون توانسته از فروش فیلم قبلی یعنی «اسکای فال» در ۱۸ بازار و از «اسپکتر» در ۲۲ بار پیشی بگیرد. این فیلم پرفروش ترین پروژه تاریخ استودیوی یونیورسال در بریتانیا، ایرلند، هلند و سوییس است.
این فیلم در آخر هفته ای که گذشت اکران خویش را در استرالیا هم شروع کرد که آخرین بازار بزرگ باقی مانده است و توانسته فعلا ۸.۲ میلیون دلار بفروشد که با فاصله بسیاری بهترین عملکرد یک فیلم در دوران پاندمی در این کشور است.
در بازار آمریکای شمالی، «زمانی برای مردن نیست» از مرز ۱۵۰ میلیون دلار عبور کرد و بدین سان فروش کل جهانی آن به بیشتر از ۷۰۸ میلیون دلار رسیده است. این فیلم از حیث فروش کل جهانی هم با ۷۲۱ میلیون دلار از همه عناوین دوران پاندمی جلوتر است.
از سوی دیگر، فیلم «گشت وگذار در جنگل» دیزنی با نقش آفرینی دوین جانسون و امیلی بلانت بالاخره در چین اکران شد اما با عنایت به این که این اتفاق سه ماه بعد از اکران آن در آمریکا و سرویس استریمینگ دیزنی افتاد، عملکردش بسیار ضعیف بود و فقط ۳.۳ میلیون دلار فروخت.
تخمین زده می شود که دیزنی چیزی حدود ۲۰۰ میلیون دلار خرج ساخت این فیلم کرده باشد و از همین حالا دستور ساخت قسمت دوم آنرا هم داده است.
این فیلم روز سی ام جولای کار خویش را در باکس آفیس آمریکا آغاز کرد و بیشتر از ۳۵ میلیون دلار در سه روز اول در سینماها و بیشتر از ۳۰ میلیون دلار در دیزنی پلاس فروخت. تا اینجا فروش جهانی آن به حدود ۲۱۵ میلیون دلار رسیده است.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای جیمز باند هنوز می فروشد؛ زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی شد بسته هستند Date | 16/11/2021