بررسی راه های خلاقیت در طراحی آثار حجاب و عفاف

    Home  /  جشن  /  بررسی راه های خلاقیت در طراحی آثار حجاب و عفاف

بررسی راه های خلاقیت در طراحی آثار حجاب و عفاف Image

بررسی راه های خلاقیت در طراحی آثار حجاب و عفاف

دوازدهمین نشست آموزشی هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش بصورت آنلاین و با موضوع «رویکردهای طراحی خلاق در آثار عفاف و حجاب» انجام می شود.
به گزارش صد کادو به نقل از روابط عومی هشتمین دوره جشنواره ملی نقش تن پوش، دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد، تا همزمان با مرحله رقابتی جشنواره، نشست هایی آموزشی را برای علاقه مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند.
این جلسه ها باتوجه به ملاحظات مربوط به همه گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و بوسیله صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
این جلسه ۲۸ تیرماه با موضوع «رویکردهای طراحی خلاق در آثار عفاف و حجاب» و با حضور اکرم بایه، مدرس دانشگاه و مدیر موسسه طراحان رخت تن برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند ساعت ۲۰ روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه، بوسیله لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره نقش تن پوش به آدرس http: //instagram.com/jdmod.ir این جلسه آموزشی را دنبال کنند.
هشتمین جشنواره نقش تن پوش به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک و حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانوده، معاونت فرهنگی وزات علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه ها و دانشکده های هنری، ستاد فناوری های نرم و هویت ساز و به دبیری امین مختاری، ۱ تا ۵ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای بررسی راه های خلاقیت در طراحی آثار حجاب و عفاف بسته هستند Date | 20/07/2021