شروع بلیت فروشی مردمی جشنواره فیلم فجر از روز شنبه

    Home  /  جشن  /  شروع بلیت فروشی مردمی جشنواره فیلم فجر از روز شنبه

شروع بلیت فروشی مردمی جشنواره فیلم فجر از روز شنبه Image

شروع بلیت فروشی مردمی جشنواره فیلم فجر از روز شنبه

صد کادو: بلیت فروشی سینماهای مردمی سی ونهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال قبل از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن شروع می شود.
به گزارش صد کادو به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر، با توجه به اینکه جشنواره فیلم فجر بعنوان یک رویداد فرهنگی همه ساله در روزهای پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی برگزار می گردد و در شرایطی که همه گیری ویروس کرونا، رویدادهای فرهنگی و تولیدات سینمایی را در ایران و جهان با محدودیت های مختلفی مواجه کرده، این رویداد فرهنگی، با اتخاذ تدابیر خاص و رعایت دستورالعمل های بهداشتی صورت خواهد گرفت. بلیت فروشی سینماهای مردمی سی ونهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال قبل از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن شروع می شود. باتوجه به شرایط کرونا و فاصله گذاری های اجتماعی حداکثر سی درصد به ظرفیت میزبانی سالن های سینماهای مردمی از این دوره جشنواره اختصاص داده شده است و جزئیات و مشخصات جدول نمایش فیلم ها بوسیله سایت جشنواره و سامانه های فروش اطلاع رسانی می شود. در این دوره بلیت فروشی بوسیله سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت صورت خواهد گرفت. قیمت بلیت تعدادی از سینماها، بیست هزار تومان و بقیه نیز سی هزار تومان تعیین شده است. در این دوره، فروش سری بلیت ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد. بلیت فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه مندان تا لحظه نمایش فیلم، می توانند بلیت های موردنظر خودرا خریداری کنند. همین طور برمبنای شیوه نامه بلیت فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، بعد از خرید بلیت بوسیله سامانه های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می شود و افراد با ارائه آن به سینما، می توانند بلیت خودرا تهیه کنند. امسال امکان فروش بلیت حضوری به مخاطبان سینما وجود ندارد و بلیتی در گیشه ها فروخته نخواهد شد.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای شروع بلیت فروشی مردمی جشنواره فیلم فجر از روز شنبه بسته هستند Date | 29/01/2021