هنری كویل باردیگر سوپرمن می شود

    Home  /  جشن  /  هنری كویل باردیگر سوپرمن می شود

هنری كویل باردیگر سوپرمن می شود Image

هنری كویل باردیگر سوپرمن می شود

به گزارش صد كادو بازیگر بریتانیایی در حال مذاكره است تا بار دیگر در نقش سوپرمن ظاهر شود.

به گزارش صد کادو به نقل از ورایتی، هنری کَویل هنوز لباس سوپرمن را کنار نگذاشته و در حال مذاکره است تا بار دیگر در نقش کلارک کنت در فیلمی جدید از دنیای دی سی کمیکز ظاهر شود.
کمپانی برادران وارنر و خود کویل روز گذشته چهارشنبه درباره این خبر اظهار نظری نکردند.
کویل هم در فیلم اصلی سوپرمن با عنوان «مرد پولادین» ساخته زاک سیندر در سال ۲۰۱۳ ظاهر شد و هم نقش این ابرقهرمان نمادین را در فیلم های «بتمن در مقابل سوپرمن» در سال ۲۰۱۶ و «لیگ عدالت» در سال ۲۰۱۷ بازی کرد.
جدیدترین فیلمی که این بازیگر بریتانیایی ۳۷ ساله بازیگر آن بوده «مأموریت غیرممکن-فال اوت» در سال ۲۰۱۸ است که در کنار تام کروز بازی کرد. وی اخیرا بازیگر «جادوگر» نتفلیکس هم بود.
کویل چندی قبل گفته بود هنوز در نقش سوپرمن حرف های زیادی برای گفتن دارد و این نقش جای کار بسیاری دارد و وی آمادگی کامل دارد تا بار دیگر این کاراکتر جذاب را بر پرده نقره ای سینما زنده کند.
«مرد پولادین» به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید اس. گویر ساخته شد و به شکلی بعنوان راه اندازی باردیگر مجموعه فیلم های سوپرمن بشمار می رود. در این فیلم هنری کویل در نقش سوپرمن، امی آدامز در نقش لوئیس لین، مایکل شانون در نقش ژنرال زاد، دایان لین در نقش مارتا کنت، کوین کاستنر در نقش جاناتان کنت، لارنس فیشبرن در نقش پری وایت و راسل کرو در نقش جور-ال ایفای نقش کردند.
«کنت مونت کریستو»، «فنا ناپذیران»، «نور سرد روز»، «مردی از یو. ان. سی. ال. ای» از دیگر فیلم های کویل هستند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای هنری كویل باردیگر سوپرمن می شود بسته هستند Date | 28/05/2020

categories & tags