با صدای امیرحسین شورجه؛ بادیات شنیدنی شد

    Home  /  جشن  /  با صدای امیرحسین شورجه؛ بادیات شنیدنی شد

با صدای امیرحسین شورجه؛ بادیات شنیدنی شد Image

با صدای امیرحسین شورجه؛ بادیات شنیدنی شد

صد كادو: امیرحسین شورجه از خوانندگان و آهنگسازان جوان كشورمان در تازه ترین فعالیت موسیقایی خود آلبوم جدیدی با نام بادیات را به تهیه كنندگی حامد بهداد منتشر نمود.

به گزارش صد کادو به نقل از مهر، آلبوم موسیقی «بادیات» به خوانندگی و آهنگسازی امیرحسین شورجه و تهیه کنندگی حامد بهداد در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
حامد بهداد بازیگر شناخته شده سینمای ایران که تجربه خوانندگی را نیز در کارنامه حرفه ای خود دارد، قبل از این نیز در آلبوم «سمبل» به خوانندگی احمدرضا عبیدی بعنوان تهیه کننده حضور داشت.
امیرحسین شورجه که سال ۹۳ آلبوم «مشهد قوال» را با همکاری مسعود فیاض زاده منتشر نموده بود، در آلبوم «بادیات» نیز با این هنرمند در چارچوب نوازنده و تنظیم کننده همکاری داشته است.
وی در توضیح این آلبوم آورده است: «بادیات روایت بادهای سرگردانی است که چیزی جز رفتن نمی دانند و همچون چادرنشینان صحراگرد، در هر بادیه به جستجوی رویاهای بی سرانجام نیاکانشان، زمین را می گردند. از گذشته تا به امروز.»

«پیش درآمد»، «باد صبا»، «بهادرخان»، «لیلای رفتنی من»، «برف الندشت»، «میان پرده»، «مردی از شهر ما»، «بی تو»، «موی تو کوتاه»، «دلتنگم»، «مرا به خانه ام ببر» قطعاتی هستند که در این آلبوم پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.
مسعود فیاض زاده نوازنده گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک، گیتار باس و کیبورد، علی باغفر درامز و کاخن، رضا خوشنویس نوازنده پیانو، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولن سل، بارش مهینی نوازنده نی لب، امیر حسین شورجه نوازنده گیتار آکوستیک، حمید رضا آداب صدابردار، امید اصغری صدا بردار و میکس و مستر، مجتبی ادیبی طراح گرافیک، فرهاد فتوحی حامی مالی و حامد بهداد تهیه کننده، گروه اجرایی این آلبوم را می سازند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای با صدای امیرحسین شورجه؛ بادیات شنیدنی شد بسته هستند Date | 18/05/2020