رادیو معارف با بخوانید مرا به حرم حضرت معصومه (س) می رود

    Home  /  جشن  /  رادیو معارف با بخوانید مرا به حرم حضرت معصومه (س) می رود

رادیو معارف با بخوانید مرا به حرم حضرت معصومه (س) می رود Image

رادیو معارف با بخوانید مرا به حرم حضرت معصومه (س) می رود

صد كادو: برنامه بخوانید مرا به همت گروه قرآن و اهل رادیو معارف تولید می شود كه بطور زنده از این شبكه رادیویی روی آنتن می رود.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، برنامه «بخوانید مرا» به همت گروه قرآن و اهل رادیو معارف طراحی و تولید می شود كه به صورت زنده و همزمان با اذان ظهر از این شبكه رادیویی روی آنتن می رود. « نقش دعا و توسل در آرامش به هنگام مشكلات در برهه های خاص زمان از منظر آیات و روایات» از مهمترین اهداف این برنامه است. مسعود كاویانی مدیر رادیو معارف درباره اهداف این برنامه اظهار داشت: بررسی موانع ارتباط با خدا از منظر آیات و روایات، صدمه ها و نتایج عدم ارتباط با خدا، راه های تقویت ارتباط با خداوند در زندگی، تبیین آثار و بركات دعا و راه های تقویت آن همچون موضوعاتی است كه در این برنامه به سمع شنوندگان رادیو معارف می رساند. یكی از خصوصیت های این برنامه به خاطر حضور و كارشناسی خطیبان شناخته شده آن است. تا به امروز آیت الله سیداحمد خاتمی عضو خبرگان رهبری، حجت الاسلام نظری منفرد و حجت السلام پسندیده از خطیبان این برنامه بودند. مدیر رادیو معارف عنوان كرد: همینطور طرح زیارت نیابتی شنوندگان از دیگر بخش های این برنامه است. همه محبان و دلدادگان به ساحت قدسی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها می توانند از اقصی نقاط جهان با ثبت نام در سامانه ۳۰۰۰۰۵۵۳ برای زیارت به نیابت درخواست دهند. برنامه «بخوانید مرا» ویژه برنامه اذان گاهی ظهر رادیو معارف به تهیه كنندگی محمد حسن جلالی و اجرای محمدجواد محمدی هر روز ساعت ۱۲: ۵۰ به صورت زنده از حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها بر امواج اف ام ردیف ۹۶ پخش می شود.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای رادیو معارف با بخوانید مرا به حرم حضرت معصومه (س) می رود بسته هستند Date | 15/04/2020

categories & tags