پیام وزیر ارشاد برای درگذشت چهره های فرهنگی مازندران

    Home  /  جشن  /  پیام وزیر ارشاد برای درگذشت چهره های فرهنگی مازندران

پیام وزیر ارشاد برای درگذشت چهره های فرهنگی مازندران Image

پیام وزیر ارشاد برای درگذشت چهره های فرهنگی مازندران

صد كادو: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه درگذشت غضنفر بالی لاشك، هادی گرایلی و سید منوچهر ساداتی از چهره های فرهنگی استان مازندران را تسلیت گفت.
به گزارش صد كادو به نقل از مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام های سیدعباس صالحی آمده است:
«درگذشت چهره فرهنگی فرهیخته سبب تالم و تاسف شد. فقدان این هنرمند باارزش را به خانواده محترم و عموم علاقه مندان وی تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و بردباری خواستارم. »
همین طور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام های جداگانه دیگری درگذشت ابراهیم راهداری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان و علی رهنما از همكاران فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پاكدشت را تسلیت گفت.
در این پیام ها آمده است:
«اندوه درگذشت همكار عزیزمان خاطر خانواده بزرگ دستگاه فرهنگی كشور را آزرده و محزون ساخت.
بی گمان نام و یاد این همكار فقید همواره در دیباچه خادمان صدیق فرهنگ این مرز و بوم ماندگار خواهد بود. این مصیبت جانسوز را به شما عزیزان و بازماندگان محترم صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات برای آن عزیر سفر كرده مسالت دارم.»

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای پیام وزیر ارشاد برای درگذشت چهره های فرهنگی مازندران بسته هستند Date | 19/03/2020