مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

    Home  /  جشن  /  مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد Image

مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

صد كادو: جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت با حضور اعضای هیأت امنا در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا شد.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت عنوان شد كه ادغام مؤسسه با بنیاد رودكی اصلاً مطرح نیست و این موسسه ادغام نمی گردد.

همینطور در این نشست با حضور هیات مدیره و مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشكسوت گزارش حسابرسی موسسه طبق اساسنامه بررسی گردید و با تاكید بر فراهم كردن زمینه انتقال تجربیات هنرمندان پیشكسوت به نسل جوان، بر برنامه ریزی برنامه های سال آینده موسسه تاكید شد.
سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای موسسه هنرمندان پیشكسوت در این نشست اظهار داشت: جلسات هیات امنای موسسه مطابق اساسنامه باید برگزار گردد و هیات امنا به معنای مجمع عمومی است كه تصمیمات آن طبق قانون اجرایی می شود.
محمدمهدی احمدی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیركل حوزه وزارتی در این نشست اظهار داشت: لزوم دارد كه در امور و مجموعه ها و مؤسسات هنری هم ضوابط و قواعد قانونی رعایت شود و هم روحیه فرهنگی، هنری هنرمندان مورد توجه قرار گیرد و این دو در كنار هم می تواند زمینه خدمات مؤثری را برای هنرمندان فراهم آورد.

این جلسه با حضور سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت، علیرضا اسماعیلی؛ نماینده فرهنگستان هنر، رضا پورحسین؛ نماینده سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، كوروش زارعی؛ نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، ابراهیم صادقی فر؛ نماینده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی،، محمود فرهنگ؛ نماینده معاونت امور هنری بعنوان اعضای هیات امنای مؤسسه و مهدی افضلی؛ دبیر هیأت امنا و محمدمهدی احمدی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیركل حوزه وزارتی و نماینده وزیر برگزار گردید.

سید عباس عظیمی، مدیر عامل، حسن ریاحی و محسن علی اكبری از اعضای هیات مدیره و همینطور بازرس قانونی و حسابرس مستقل موسسه و اعضای كمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری هم در این نشست حضور داشتند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد بسته هستند Date | 05/03/2020