اطلاعیه دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری برای كرونا و اقدامات پیشگیرانه ی آن

    Home  /  جشن  /  اطلاعیه دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری برای كرونا و اقدامات پیشگیرانه ی آن

اطلاعیه دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری برای كرونا و اقدامات پیشگیرانه ی آن Image

اطلاعیه دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری برای كرونا و اقدامات پیشگیرانه ی آن

صد كادو: دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باتوجه به لزوم به كارگیری اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در جلوگیری از گسترش ویروس كرونا، اطلاعیه ای را صادر كرد.
به گزارش صد كادو به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزشهای هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باتوجه به لزوم به كارگیری اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در جلوگیری از گسترش ویروس كرونا، نكات زیر درباره فعالیت آموزشگاههای آزاد هنری و مؤسسات مهارت آموزی كاردانش ابلاغ میشود.
۱٫ برگزاری تمامی كلاسهای گروهی(جمعی) در نقاط مختلف كشور تابع تصمیم اتخاذ شده توسط دانشگاهها و آموزش و پرورش هر منطقه است بدین سبب در صورت تعطیلی مدارس و دانشگاهها اینگونه كلاسهای آموزشگاهها و مؤسسات فرهنگی و هنری هم باید تعطیل شوند.
۲٫ برگزاری كلاس های آموزشی انفرادی(استاد شاگردی) در صورت رعایت اصول بهداشتی و ضدعفونی محل و تجهیزات مورد استفاده، فعلاَ بلامانع است.
۳٫ سفارش اكید می شود هنرجویان از ابزار و تجهیزات آموزشی شخصی خود در كلاس ها استفاده كنند و از استفاده از ابزار و آلات آموزشگاه خودداری شود.
۴٫ سفارش می شود برای رفع نگرانی خانواده ها و در هماهنگی هنرجویان، اساتید و آموزشگاهها تا حد ممكن هنرگونه فعالیت آموزش در آموزشگاهها به زمان دیگری موكول شد.
۵٫ مسئولیت هرگونه تصمیمگیری نهایی درباره تعطیلی كامل آموزشگاهها و مؤسسات فرهنگی و هنری مجری طرح مهارت آموزی كاردانش برعهده ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هاست كه باید مدیران كل محترم با هماهنگی ستاد بهداشتی استان دراین زمینه اقدام نمایند.

منبع:

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای اطلاعیه دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری برای كرونا و اقدامات پیشگیرانه ی آن بسته هستند Date | 25/02/2020