مجید امرایی به مهر خبر داد: نمایندگی دراماتراپی مهاباد افتتاح می شود

    Home  /  جشن  /  مجید امرایی به مهر خبر داد: نمایندگی دراماتراپی مهاباد افتتاح می شود

مجید امرایی به مهر خبر داد: نمایندگی دراماتراپی مهاباد افتتاح می شود Image

مجید امرایی به مهر خبر داد: نمایندگی دراماتراپی مهاباد افتتاح می شود

به گزارش صد كادو رئیس انجمن دراماتراپی ایران از افتتاح نمایندگی این انجمن در شهر مهاباد و همینطور برگزاری كارگاه عملی آموزشی و همینطور سخنرانی در سمینار علمی توانبخشی، اطلاع داد.

مجید امرایی رئیس انجمن دراماتراپی ایران درباره جدیدترین فعالیتهای مدنظر خود در زمینه دراماتراپی، به خبرنگار مهر اظهار داشت: نخستین سمینار علمی توانبخشی مراكز توانبخشی سراسر كشور، ۶ و ۷ اسفند برگزار می گردد. این سمینار با حضور ۲ هزار و ۵۰۰ مركز و توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با دبیری دكتر گیتا موللی برگزار می گردد.
وی افزود: این سمینار دارای بخش های مختلف همچون سخنرانی، پوستر علمی، كارگاه آموزشی و نمایشگاه عرضه و معرفی وسائل و ابزار توانبخشی است.
امرایی توضیح داد: در این سمینار كارگاه عملی آموزشی ویژه دانشجویان مقطع كارشناسی ارشد و دكترا با عنوان «ریتم آگاهی در دراماتراپی» و همینطور جلسه سخنرانی «ضرورت توجه به توانمندسازی سالمندان با رویكرد دراماتراپی» خواهم داشت.
رئیس انجمن دراماتراپی ایران در انتهای سخنان خود اعلام نمود: روز ۸ اسفند نمایندگی انجمن دراماتراپی ایران در مهاباد با ریاست دكتر امید پیروی افتتاح می شود. این مركز نمایندگی انجمن دراماتراپی ایران در استان آذربایجان غربی خواهد بود.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مجید امرایی به مهر خبر داد: نمایندگی دراماتراپی مهاباد افتتاح می شود بسته هستند Date | 15/02/2020