به آهنگسازی پژمان سهامی؛ قطعه تصویری به تماشاسوگند منتشر گردید

    Home  /  جشن  /  به آهنگسازی پژمان سهامی؛ قطعه تصویری به تماشاسوگند منتشر گردید

به آهنگسازی پژمان سهامی؛ قطعه تصویری به تماشاسوگند منتشر گردید Image

به آهنگسازی پژمان سهامی؛ قطعه تصویری به تماشاسوگند منتشر گردید

به گزارش صد كادو قطعه تصویری به تماشا سوگند ساخته پژمان سهامی، با دریافت مجوز ارشاد، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
دریافت ۱۳ MB به گزارش صد كادو به نقل از مهر، قطعه تصویری «به تماشا سوگند» اثری تازه به آهنگسازی پژمان سهامی آهنگساز و نوازنده سنتور است كه در چارچوب دو نوازی سنتورِ او و تمبك نوازی كریم ابراهیمی به اجرا در آمده است. در توضیح این قطعه آمده است: «هم نوازی تنبك در این اثر با نگاه ویژه ای به ریتم و ملودی تنظیم و عرضه شده است. این اثر تحت تاثیر موسیقی نواحی ایران ساخته و پرداخته شده كه ریتم آن كُردی و ملودی های آن با الهام از موسیقی خطه خراسان نواخته شده است.» پژمان سهامی كارشناسی ارشد موسیقی ایرانی (نوازندگی سنتور) از دانشگاه هنر تهران است، او طی این سال ها از محضر اساتیدی همچون مسعود شناسا، اردوان كامكار، پشنگ كامكار و مجید كیانی بهره منده شده است. این نوازنده و آهنگساز در سال های اخیر، سرپرستی و آهنگسازی گروهموسیقی «نو» را به عهده داشته را به عهده داشته و كنسرتهای گوناگونی در داخل و خارج از كشور به روی صحنه برده است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای به آهنگسازی پژمان سهامی؛ قطعه تصویری به تماشاسوگند منتشر گردید بسته هستند Date | 23/06/2019

categories & tags