تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه با طعم انتقاد

    Home  /  جشن  /  تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه با طعم انتقاد

تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه با طعم انتقاد Image

تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه با طعم انتقاد

صد كادو: تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه درحالی برگزار گردید كه مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوتان از فیلترینگ فضاهای مجازی انتقاد نمود.
به گزارش صد كادو به نقل از ایسنا، جشن تجلیل از هنرمندان پیشكسوت متولد دی ماه ظهر (۱۷دی ماه) با حضور هنرمندان متولد این ماه و اعضای هیئت مدیره این موسسه در مجموعه «باغ زیبا» برگزار گردید.
سید عباس عظیمی مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشكسوتان با اشاره به اینكه “پنج سال است كه در حال برگزاری این مراسم هستیم” صحبت های خویش را با یادی از سالروز سانحه كشتی سانچی و فوت غلامرضا تختی شروع كرد و سپس اظهار داشت: ۳۶ نفر از هنرمندان پیشكسوت متولد دی ماه هستند و خوشبختاته آمار اعضای این موسسه از ۸۰۰ نفر عضو گذشته است. از سال جدید مبلغ هدیه را افزایش دادیم. تا مدتی قبل ۳۰۰ هزار تومان هدیه می دادیم كه به اندازه یك سكه نیم بها بود و الان كه ۵۰۰ هزار تومان است اصلا به چشم نمی آید.
وی همینطور بیان كرد: برای ما به این دلیل كه به مراسم ها جشن می گفتند، مالیات خیلی سنگینی در نظر گرفته بودند بنابراین نام این مراسم را تجلیل گذاشتیم تا مشكلات مالیاتی برطرف شود.
مدیرعامل موسسه پیشكسوتان در صحبت های خود با انتقاد به فیلترینگ تلگرام و دیگر شبكه های مجازی اظهار داشت: واقعا نمی دانم چه كسی تصمیم گرفت تلگرام را فیلتر كند؟ چون الان خیلی از مردم با فیلتر شكن ها وارد فضاهایی می شوند كه نباید این اتفاق می افتاد. سایت های نامناسب كه دائماً وقتی فیلترشكن تان روشن است آنها برایتان می آید شرایط خیلی بدی را بوجود آورده است. این ضربه بزرگ و مهلكی به فرهنگ ما بود. می خواستند از یك مشكل بزرگ یا حتی كوچك جلوگیری نمایند اما اتفاق بزرگتری رقم خورد. كاش با كارشناسان متخصص در این خصوص صحبت می شد. كاش حداقل بررسی می شد كه تبعات این دو اتفاق چه خواهد بود و پیش بینی می كردند در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. امیدوارم بتوانیم این مشكلات را جبران نماییم.
عظیمی همینطور با اشاره به مبلغی كه ماهیانه به حساب هنرمندان عضو این موسسه واریز می شود، اظهار داشت: ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان به حساب شما هنرمندان واریز می شود، اینها حقوق نیست بلكه این یك هدیه ماهیانه است كه بعنوان حق عضویت به شما داده می شود.
او در انتها صحبت های خود بیان كرد: استاد سید حسن ارژنگ نژاد مسن ترین هنرمند پیشكسوت این موسسه هستند و متولد سال ۱۳۰۰ هستند.

در ادامه مراسم از هنرمندان متولد این ماه تجلیل شد.
خسرو سینایی، افلیا پرتو، اكبر آزاد، تورج شعبان خانی، ابراهیم پشت پناه، سید حسن ارژنگ نژاد، علی راه جیری، رضا ناجی، هما جدی كار، محسن روشن، علی اكبرپور، محمود پاك نیت، رسول اولیا زاده، آرش تاج، مریم معترف، ضیاالدین خطیر، یوسف صدیق، ایرج یكه زارع، مسعود صدیق، جواد علیزاده مقدم، اسماعیل فضل فرهادی، داود فرش باف لواسانی، صفر سامی، علی محمد جعفری دارنجانی، سیدرضا عالمی از هنرمندان متولد دی ماه هستند.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای تجلیل از هنرمندان متولد دی ماه با طعم انتقاد بسته هستند Date | 09/01/2019