مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب در یك كتاب

    Home  /  جشن  /  مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب در یك كتاب

مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب در یك كتاب Image

مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب در یك كتاب

صد كادو: ۱۰ منتقد سینمای ایران در كتابی ویژه سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان، ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب اسلامی ایران را بررسی می كنند.
به گزارش صد كادو به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان، بررسی ۴۰ سال فعالیت سینمای كودك و نوجوان از دیدگاه ۱۰ منتقد سینما مبحث یكی از تالیفات سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان است كه در این رویداد بین المللی رونمایی می گردد. این كتاب شامل یادداشت ها و نقدهایی از منوچهر اكبرلو، نیما حسنی نسب، رضا درستكار، خسرو دهقان، پوریا ذوالفقاری، شاهین شجری كهن، سید رضا صائمی، طهماسب صلح جو، جواد طوسی و جعفر گودزری است و در حدود ۱۰۰ صفحه موضوعاتی همچون «ارزش فانتزی در سینمای كودك»، «آسیب شناسی اوج و فرود ۴ دهه سینمای كودك و نوجوان»، «جای خالی سینمای نوجوان در سینمای ایران»، «فهم كودك جدید؛ پاشنه آشیل سینمای كودك» و… را در بر می گیرد. كتاب مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان بعد انقلاب اسلامی ایران زیرنظر جعفر گودرزی نایب رئیس انجمن منتقدان، با طراحی جلد، گرافیك و صفحه آرایی محمد احتشامی، امور اجرایی و حروف چینی عرفان گودرزی و به همت انجمن منتقدان و با سپاس از همراهی پژمان لشكری پور چاپ می گردد. سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم های كودكان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می گردد.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای مرور ۴۰ سال سینمای كودك و نوجوان پس از انقلاب در یك كتاب بسته هستند Date | 23/08/2018