یادی از سیدضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی در شبكه های سیما

    Home  /  جشن  /  یادی از سیدضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی در شبكه های سیما

یادی از سیدضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی در شبكه های سیما Image

یادی از سیدضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی در شبكه های سیما

صد كادو: شبكه های یك، چهار و آی فیلم در برنامه هایی جداگانه به زنده یاد ضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی می پردازند.

به گزارش صد كادو به نقل از مهر، به مناسبت درگذشت ضیاءالدین درّی كارگردان فقید سینما و تلویزیون، مستند «دكوپاژ» امروز ۲۸ مرداد روی آنتن می رود.
این مستند آثار و زندگی حرفه ای خالق مجموعه های تلویزیونی «كیف انگلیسی» و «كلاه پهلوی» را به تصویر می كشد. در این مستند زنده یاد سید ضیاءالدین دری، خود راوی زندگی و فعالیت های هنری اش می گردد.
مستند «دكوپاژ» به تهیه كنندگی سید مازیار هاشم و كارگردانی مهدی زنگنه امروز حوالی ساعت ۱۶ از شبكه یك سیما پخش می گردد.
آی فیلم
همچنین شبكه آی فیلم امشب ۲۸ مرداد برنامه «خارج از كادر» با حضور زنده یاد ضیاءالدین دری را روی آنتن می برد.
مستند «خارج از كادر» كه سال قبل میزبان زنده یاد ضیاءالدین دری شده بود، بازپخش این برنامه را امشب به بهانه بزرگداشت یاد این كارگردان پیشكسوت كشورمان روانه آنتن می كند.
«خارج از كادر» امشب ساعت ۲۲: ۳۰ از آنتن كانال فارسی آی فیلم به نمایش گذاشته می گردد.
«برداشت آخر» انتظامی و دری در شبكه ۴

شبكه چهار سیما هم به دنبال درگذشت عزت الله انتظامی و سید ضیاءالدین دری ویژه برنامه ۲ قسمتی «برداشت آخر» را روی آنتن می برد.
«برداشت آخر» به تهیه كنندگی میرمحمدحسین رضوی در ۲ قسمت از امشب از ساعت ۲۳ تا ۲۴ در مدت زمان ۶۰ دقیقه به صورت زنده روی آنتن می رود.
به گفته رضوی، برنامه امشب به زنده یاد عزت الله انتظامی بازیگر پیشكسوت سینما و تلویزیون اختصاص دارد و در این برنامه كه اجرای آن را امیرشهاب رضویان برعهده دارد با سه شخصیت سینمایی و فرهنگی درباره شخصیت و آثار هنری این بازیگر به گفتگو می پردازند.
وی اضافه كرد: پخش بخش هایی از گفتگوی فریدون جیرانی با زنده یاد انتظامی در برنامه «دو قدم مانده به صبح» شبكه چهار، گزارشی از مراسم تشییع پیكر این هنرمند و مستندی ساخته حسین منصوری درباره این شخصیت هنری همچون بخش هایی است كه در برنامه امشب پخش می گردد.
رضوی عنوان كرد: دومین قسمت از برنامه «برداشت آخر» كه دوشنبه شب ۲۹ مرداد روی آنتن می رود به كارگردان سینما و تلویزیون زنده یاد سید ضیاءالدین دری اختصاص خواهد داشت.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای یادی از سیدضیاءالدین دری و عزت الله انتظامی در شبكه های سیما بسته هستند Date | 19/08/2018

categories & tags