به تهیه كنندگی اسكورسیزی؛ جیمی فاكس در نقش بوكسور مشهور ظاهر می شود

    Home  /  جشن  /  به تهیه كنندگی اسكورسیزی؛ جیمی فاكس در نقش بوكسور مشهور ظاهر می شود

به تهیه كنندگی اسكورسیزی؛ جیمی فاكس در نقش بوكسور مشهور ظاهر می شود Image

به تهیه كنندگی اسكورسیزی؛ جیمی فاكس در نقش بوكسور مشهور ظاهر می شود

در یک سریال جدید از زندگی مایک تایسون، جیمی فاکس نقش وی را بازی خواهدنمود.

به گزارش صد کادو به نقل از ورایتی، جیمی فاکس بازیگر سریال کوتاه «تایسون» شد که درباره زندگی مایک تایسون بوکسور مشهور ایجاد می شود.
هنوز روشن نیست کدام شبکه یا سرویس پخش این سریال را در اختیار می گیرد، اما بی گمان اسامی آنها به سرعت تعیین می شود.
این سریال را آنتوان فوکوآ کارگردانی می کند و «آکوا فیلمز» تهیه کننده اجرائی آن و مارتین اسکورسیزی نیز بوسیله «سیکلیا پروداکشنز» دیگر تهیه کننده آن خواهد بود.
گفته شده این سریال همه زندگی تایسون را دربرمی گیرد.
تایسون در این زمینه اظهار داشت: مدتی است دلم می خواست داستان زندگی ام را تعریف کنم. باتوجه به هیجانی که هوادارانم بتازگی و بعد از بازگشت من به رینگ از خود نشان دادند فکر می کنم حالا زمان مناسبی برای این کار است. مشتاقانه منتظرم تا با مارتین، آنتوان، جیمی و همه تیم خلاقی که می خواهند این سریال را به مخاطبان ارائه کنند، همکاری کنم. این سریال نه فقط سفر حرفه ای و شخصی زندگی مرا تصویر می کند بلکه الهام بخش و سرگرم کننده هم خواهد بود.
کالسن پرستون فیلمنامه پایلوت «تایسون» را نوشته و الان در حال نوشتن فیلمنامه سریال به صورت کامل است.
فاکس نیز علاوه بر بازی، بعنوان تهیه کننده در این مجموعه حضور دارد. خود تایسون و همسرش نیز از تهیه کنندگان خواهند بود.
جیمی فاکس مدتی پیش گفته بود می خواهد در نقش تایسون ظاهر شود و سال پیش گفته بود دارد برای این کار به صورت جدی تمرین می کند، البته آن زمان از ساخت یک فیلم سینمایی حرف زده شده بود و چیزی درباره سریال بیان نشده بود.
این دومین سریال کوتاه درباره زندگی تایسون است که در یک ماه اخیر خبر ساخت آن اعلام شده است. هولو پیش تر اعلام نموده بود یک سریال کوتاه هشت قسمتی درباره زندگی این بوکسور می سازد؛ اما تایسون به صورتی جدی هر نوع همکاری با آن سریال را تکذیب نمود و گفت در ساخت آن نقشی ندارد.
تایسون سال ۱۹۸۶ و وقتی در ۲۰ سالگی عنوان جوان ترین قهرمان سنگین وزن تاریخ را از آن خود کرد، به تیتر نخست همه رسانه های جهان بدل شد، اما زندگی وی حاشیه های زیادی داشت و برای کارهای خشونت آمیز به سرعت بدنام شد. وی برای خشونت شدید روانی و جسمی مقابل همسرش در سال ۱۹۹۲ حدود سه سال به زندان افتاد.
این بوکسور در سالهای اخیر به صورتی بازگشتی باردیگر داشته است و در پروژه هایی مانند «خماری» در نقش خودش بازی کرده است. وی در یک نمایش یک نفره در برادوی هم روی صحنه رفته و در عین حال درباره تلاشش برای مبارزه با بیماری روانی و مصرف مواد مخدر افشاگری کرده است.

Author | صدکادو Comments | دیدگاه‌ها برای به تهیه كنندگی اسكورسیزی؛ جیمی فاكس در نقش بوكسور مشهور ظاهر می شود بسته هستند Date | 23/03/2021